Az Egri Spartacus Tájékozódási Futó Sportegyesület vezetése

2015.11.28 - 2021....*
                Elnök:                  Fekete Zoltán
                Elnökhelyettes:    Blézer Attila
                Tagok:                 Jacsó Adrienne
                                            Bózsó Zoltán
                                            Kovács József (2020 januárig, eligazolás miatt)
                Felügyelő Bizottság, elnök: Kali Csongor, tagok: Berecz Gábor, Csécs Sándor 2018.11.19-től elnök: Berecz Gábor, tagok: Kucsma István, Piller Norbert
                Fegyelmi Bizottság, elnök: Veres Imre, tagok: Jacsó Tibor, Herpainé Lakó Judit
                Közgyűlések:       2021...
                                            2019.05.28
                                            2018.11.19 - változás a Felügyelő Bizottságban, Kali Csongor egyéb elfoglaltság miatt, Csécs Sándor eligazolás miatt távozik
                                            2018.05.30
                                            2017.05.30
                                            2016.05.31
 

*a COVID járványhelyzet miatt 2020-ban nem lehetett semmilyen rendezvényt tartani, így közgyűlést sem. Az 502/2020. (XI. 16.) Korm. rendelet 6. paragrafusának (4) bekezdése szerint, ha a vezető tisztségviselők megbízása a vészhelyzet alatt szűnik meg, akkor döntéshozó szervi határozat hiányában a vészhelyzet megszűnését követő 90 napig fennmarad. A kihirdetett vészhelyzet vége: 2021...

 



2010.06.10 – 2015.11.28

                Elnök:                    Fekete Zoltán

                Elnökhelyettes:      Blézer Attila

                Tagok:                   Lajszner Attila, 2011.05.31-től Csécs Sándor

                                              Kali Csongor

                                              Bózsó Zoltán

                Felügyelő Bizottság, elnök: Berecz Gábor, tagok: Herpainé Lakó Judit, Sass Pál

                Fegyelmi Bizottság, elnök: Bessenyei Hajnalka, tagok: Garbacz Gábor, Bátor Szilárd

                Közgyűlések:         2015.11.28 - új Alapszabály elfogadása

                                              2014.05.28 - Alapszabály módosítás

                                              2013.11.23

                                              2012.11.24

                                              2011.05.31 - változás a vezetőségben, Lajszner Attilát eligazolása miatt  Csécs Sándor váltja

 


               

2005.04.19 - 2010.06.10

               Elnök:                    Fekete Zoltán

               Elnökhelyettes:      Blézer Attila

               Tagok:                    Lajszner Attila

                                             Kali Csongor

                                             Boros Zoltán, 2007.03.22-től Herpainé Lakó Judit

                Felügyelő Bizottság, elnök: Berecz Gábor, tagok: Herpainé Lakó Judit, Sass Pál, 2007.03.22-től Herpainé Lakó Judit helyett Kiss Péter

                Fegyelmi Bizottság, elnök: Bessenyei Hajnalka, tagok: Garbacz Gábor, Bátor Szilárd

    Közgyűlések:       2010.06.10 - új székhely: 3300 Eger, Zellervár út 3 tetőtér 5

                                2009.06.04

                                2008.04.03

                                2007.03.22 - változás a vezetőségben, Boros Zoltánt eligazolása miatt Herpainé Lakó Judit váltja

                                2006.



 

2001 - 2005.04.19

                Elnök:                   Blézer Attila

                Elnökhelyettes:     Veres Imre, 2004.03.11-től: Boros Zoltán

                Titkár:                   Fekete Zoltán

                Tagok:                  Lakó Judit, 2004.03.11-től: Lajszner Attila

                                             Kali Csongor

                Közgyűlések:        2005.04.19 - új Alapszabály

                                             2004.03.11 - változás a vezetőségben, Veres Imre és Lakó Judit helyett Boros Zoltán és Lajszner Attila kerül be

                                             2003.01.23

                                             2002

                                           


 

1997.11.15 - 2001

                Elnök:                   Blézer Attila

                Elnökhelyettes:     Veres Imre

                Titkár:                   Fekete Zoltán

                Tagok:                  Csécsné Herzog Gyöngyvér

                                             Kali Csongor

                Felügyelő Bizottság, tagok: Bátor Szilárd, Maczák Tamás, Lajszner Attila

                Közgyűlések:         2001.

                                              2000.11.15

                                              1999.                                     

                                              1998.11.14 - túraszakosztály megalakítása, vezeti: Cseh Zita



 

1993 - 1997.11.15

                Elnök:                   Blézer Attila

                Elnökhelyettes:     Veres Imre

                Titkár:                   Fekete Zoltán                  

                Közgyűlések:        1997.11.15 - új Alapszabály, elnökség létszáma 5 főre nőtt

                                             1996

                                             1995

                                             1994




1988-1992

                Elnök:                   Vígh László

 

               



1984-1987

1980-1983

1977-1980

1973-1976

1969-1972

1965-1968

1961-1964

1957-1960

1952-1956